English
TANITIM | ETKİNLİKLER | FESTİVALLER | SERGİ & FUAR | SİNEMA | TİYATRO | KONSER | GÖSTERİLER | HABERLER
 
 
6.07.2022 Çarşamba  
 
  ANA SAYFA  | SPONSORLAR  | ARŞİV  | ETKİNLİK MERKEZLERİ  | LİNKLER  | İLETİŞİM   
 
 

Ekle Çıkar  
 

 
ANTALYA TANITIM VAKFI VE KONGRE BÜROSU TANITIM ATAĞINDA.. <<< Geri Dön  
 

Antalya Tanıtım Vakfı bünyesindeki Antalya Kongre Bürosu (ACB) 2011 yılında hız verdiği çalışmalarına 2012'de de aynı hızla devam ediyor.

İnternet sitesi yenileme çalışmaları, düzenlenen tanıtım gezileri, katılınan fuarlar, basılan 2012 yılı kongre altyapımızı tanıtıcı katalog ve DVDler, bir çok dilde hazırlanan broşürler ve her yıl farklı bir temayı işleyen takvimler, ACB nin ve Antalya nın tanıtımına her geçen gün biraz daha katkı sağlıyor.

Tanıtım Materyalleri Uluslararası Fuarlarda Dağıtılıyor

Hazırlanan materyaller 2011 yılında Confex İngiltere, IMEX Frankfurt, IMEX Amerika, EIBTM gibi önemli Kongre Fuarlarında ACB standlarında dağıtıltı, bu yıl da fuarlarda dağıtımları devam ediyor. Bunun yanı sıra kongre turizmine hitap eden birçok dergide, yayın organlarında reklam ve tanıtım yazıları yayımlatılıyor. Ancak yalnızca fuar katılımıyla tanıtımın eksik kalacağını düşünen ATAV-ACB, tanıtım çalışmalarını internet ortamında da aynı hızla sürdürüyor.

Antalya Tanıtımı Sanal Ortamda da Yapılıyor
Sosyal medya ve teknolojinin önemini İnternet sitelerinin işlevselliğini inceleme amaçlı bir analiz çalışması yapan Antalya Tanıtım Vakfı ve Kongre Bürosu 2011 yılı dijital ortam çalışmalarını rakamlarla değerlendirdi.

Kongre Bürosu Genel Müdürü Sinan İnan:

“ACB olarak kendi tanıtımımızı
www.antalyaconvention.org sayfamızda yapıyoruz. Bu sayfa sürekli güncelleniyor ve yeni veriler ekleniyor. Bu portalımızın ziyaretçi sayısı günden güne artıyor. Kongre takvimi bölümünde 2012 yılı kongre takviminin yanı sıra 2011 ve 2010 yılı kongrelerine de yer veriyoruz. 2011 yılında Convention sitemizi 3.632 profesyonel ziyaret etti. Bu rakam bize, Antalya nın Kongre sektöründe aranan ve araştırılan bir destinasyon olduğunu göstermektedir. Antalya Tanıtım Vakfı olarak, Antalya nın doğası, turizmi, tarihi, kültürü, şehirde ulaşım, önemli adresler hakkında her türlü detaylı bilgiyi bulabileceğiniz, şehre ait fotoğrafların indirilebileceği kapsamlı bir web adresimiz daha var: www.antalyaguide.org adresimizi 2011 yılında 47.163 kişi ziyaret etmiştir. Antalya nın önemli bir ihtiyacını daha gidermeye yönelik hazırladığımız, içinde Antalya mızda gerçekleşen tüm sanatsal ve kültürel faaliyetlerin sürekli güncel tutularak yayınlandığı, her hafta yaklaşık 5000 ila 6000 kişi ile paylaştığımız www.antalyafestivals.org adresimizi ise 33.385 kişinin ziyaret ettiğini gözlemledik. Rakamlar bize çalışmalarımızın ne denli sonuç verdiğinin somut bir örneği. 2012 de hedefimiz 50.000 ziyaretçiye ulaşarak Antalya nın ülkesel ve uluslararası platformda tanınırlığını daha da arttırmak. '' 

 
 
COPYRIGHTS 2008 ANTALYA FESTIVALS Antalya Tanıtım Vakfına Aittir. (Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved)  
www.antalyafestivals.org internet sitesinde yer alan her türlü etkinlik veya aktivite için bilgiler, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi veya kuruluşlardan temin edilmiş olup, ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı) tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu etkinlik veya aktivitelerde oluşan gecikme ve iptallerde ATAV sorumlu değildir.
Antalya Kadın Müzesi