English
TANITIM | ETKİNLİKLER | FESTİVALLER | SERGİ & FUAR | SİNEMA | TİYATRO | KONSER | GÖSTERİLER | HABERLER
 
 
6.12.2021 Pazartesi  
 
  ANA SAYFA  | SPONSORLAR  | ARŞİV  | ETKİNLİK MERKEZLERİ  | LİNKLER  | İLETİŞİM   
 
 

Ekle Çıkar  
 

 
ANTALYA ICCA 2014 GENEL KURULUNA HAZIR <<< Geri Dön  
 

Antalya Lokal Komitesi ICCA sunumunu Şaghay’da gerçekleştirdi

2014 yılı 1-5 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek ICCA ( International Congress & Convention Association ) Uluslararası Kongre ve Konvansiyon Birliği Genel Kurulunun Antalya’da yapılacak olması sebebi ile Antalya Yerel Komitesi Antalya Valisi Sebahattin Öztürk’ün de hazır bulunduğu bir sunumla 06 Kasım tarihinde Şaghay’da gerçekleşen 2013 Genel kurulunda tüm ICCA delegelerine Antalya’yı tanıttı.

ICCA 2013 Şanghay Genel Kurulunun son günü olmasına rağmen 700’ün üzerinde delegenin hazır bulunduğu sunumun başarılı geçtiği belirtildi. Antalya Kongre Bürosu tarafından hazırlanan video sunumu öncesi kısa bir giriş konuşması yapan Sinan İnan Antalya’da gerçekleşecek kongrenin ICCA tarihindeki ilk her şey dahil kongre olacağına dikkat çekti ve kongrelerin en önemli öğesi olan” netwoorking” olanakları bakımından delegelerin yorgun düşeceklerini belirtti. Hazırlanan video sunumun ardından Antalya Yerel Komitesinden Şanghay’da hazır bulunanlar tek tek tanıtıldı. Antalya Kongre Bürosu Başkan Yardımcısı ve Lokal Komite Başkanı Nizamettin Şen yaptığı konuşma ile kongrenin İpek Yolunun başı olan Çin’den sonra, son noktası Türkiye ve Antalya’ya geldiğini belirtti. Batı ve doğunun gelecek yıl Antalya’da bulaşacağına vurgu yaptı. Son söz olarak Antalya Valisi Sebahattin Öztürk de Antalya’nın turizm de ki önemi ve Antalya’nın Kongre turizmine verdiği değeri vurgulayarak tüm delegeleri Antalya’ya davet etti.

Sunuma ayrıca Antalya Local Komitesi olarak ev sahibi otellerden Susesi Luxury Resort Satış Direktörü Dede Akkaş, İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Genel Müdürü Elif Balcı –Füsünoğlu ile Satış ve Pazarlama Koordinatörü Çağla Demircioğlu, Haliç Kongre Merkezi Genel Müdürü Handan Boyce, Türk Hava Yolları Gurup ve Kongre Şefi Nesrin Güley ile Gurup ve Kongre Uzmanı Leyla Koray, Kenes Türkiye’den Sertaç Gülban, Şebnem Baydere ve Sezen Elagöz’üın yanı sıra Sosyal Komite üyeleri İstanbul Kongre Merkezi Satış Direktörü İhsan Gemici, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Market Araştırmacısı Volkan Yücel, Rixos Otelleri İstanbul Satış Direktörü Erol Danacı yer aldılar.


Sunuma Türkiye Şanghay Başkonsolosu Deniz Eke, Kültür ve Turizm Bakanlığı Pekin Tanıtma Müşaviri İlknur Yiğit ve Şanghay Türk Hava Yolları Genel Müdürü Erkan Erdoğan da katılmak sureti ile desteklerini esirgemediler. Sunumu takiben Antalya Lokal komitesi Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü himayesinde bir resepsiyon verdi. Sunum da Tanıtma Müşavirliğimizin hazırlattığı Kütahya çinileri desenli ipek eşarplar hediye olarak ICCA delegelerine dağıtıldı.


Çok başarılı geçen sunum ve resepsiyondan çok olumlu tepkiler alındığını belirten  Sinan İnan, "Belki de en yüksek katılımlı kongreye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyoruz" dedi.


 

 
 
COPYRIGHTS 2008 ANTALYA FESTIVALS Antalya Tanıtım Vakfına Aittir. (Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved)  
www.antalyafestivals.org internet sitesinde yer alan her türlü etkinlik veya aktivite için bilgiler, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi veya kuruluşlardan temin edilmiş olup, ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı) tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu etkinlik veya aktivitelerde oluşan gecikme ve iptallerde ATAV sorumlu değildir.
Antalya Kadın Müzesi