English
TANITIM | ETKİNLİKLER | FESTİVALLER | SERGİ & FUAR | SİNEMA | TİYATRO | KONSER | GÖSTERİLER | HABERLER
 
 
12.04.2021 Pazartesi  
 
  ANA SAYFA  | SPONSORLAR  | ARŞİV  | ETKİNLİK MERKEZLERİ  | LİNKLER  | İLETİŞİM   
 
 

Ekle Çıkar  
 

 
2014 Yılı Antalya’nın Kadın Girişimcileri Yarışması <<< Geri Dön  
 

2014 Yılı Antalya’nın Kadın Girişimcileri Yarışması

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası  koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu, Antalya genelinde kadın girişimciliğini teşvik etmek amacıyla “2014 Yılı Antalya’nın Kadın Girişimcileri Yarışmasını” düzenlemiştir. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmaya geçen sene olduğu gibi evde üretim yaparak ürünlerinin satışını gerçekleştiren veya işyeri açarak, şirket kurarak ticari faaliyet yürüten, ailesine, topluma ve ülke ekonomisine fayda yaratan, katkı yapan tüm kadınlar yarışmaya davetlidir.

Antalya’nın Kadın Girişimcileri Ödülleri iki kategoride verilecektir:

1- İşyeri açarak üretim ve ticaret yapan kadın girişimciler

Antalya, Alanya, Manavgat, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odaları ile Antalya, Kumluca Ticaret Borsaları ve Esnaf ve Sanatkârlar Odalasına kayıtlı gerçek ve tüzel kişilere açıktır.

2- Evde üretim yapan kadın girişimciler

Evde üretilen ve pazarlanabilen ürünler (Gıda ürünleri hariç) dikkate alınacaktır. Oda kaydı şartı aranmayacaktır.  

2012-2013 Yılı Antalya’nın Kadın Girişimcisi Yarışmasında her iki kategoride ilk üçe giren yarışmacılar ve Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri başvuruda bulunamayacaklardır.

BAŞVURU

Teslim Şekli: Yarışmaya katılacak olanlar, www.antalyakadingirisimciler.org web sitesi üzerinden veya Antalya, Alanya, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odaları ile Kumluca Ticaret Borsası’ndan temin edecekleri başvuru formlarını, elektronik ortamda doldurarak, ürün ve faaliyetleri ile ilgili belge veya ürün örnekleri ile birlikte başvuru dosyasını bahsi geçen Odalara teslim edeceklerdir.

Yarışmaya katılan her ürün/dosya, başvuru formu ve bunların paketlendiği kapalı paket veya zarf şeklinde teslim edilecektir. Zarfın/paketin üzerine tekrarlanmayan 4 harf ve 4 rakamdan (Örnek: ABCD 0123) oluşan 8 hanelik kişisel şifre (rumuz) oluşturulmalıdır.

Son Teslim Tarihi: Ürün ve dosyalar 28 Nisan 2014 Pazartesi günü saat 17.30’a kadar teslim edilecektir.

DEĞERLENDİRME

Başvurular Seçici Kurul tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda değerlendirilecektir.

Değerlendirme Kriterleri

  1. Ürün/hizmet fikrinin özgünlüğü 
  2. Ürünün/hizmetin yarattığı ekonomik fayda
  3. Ürünün/hizmetin yarattığı toplumsal fayda
  4. Girişimcinin ürün/hizmet geliştirme düzeyi  
  5. Girişimcinin ürün/hizmet fikri geliştirilirken müşterilerle, kurumlarla işbirliği yapılması

ÖDÜLLER

Her iki kategoride birincilere ¨ 2.000/kişi, ikincilere ¨ 1.500/kişi, üçüncülere de ¨ 1.000/kişi para ödülü verilecektir. Ayrıca, her iki kategoride de birer katılımcıya mansiyon ödülü ve bütün dereceye girenlere plaket ile berat verilecektir. Her iki kategoride ödül alan tüm yarışmacılara 5. Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı’nda yer alacak TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu standında ürünlerini sergileme fırsatı verilecektir.   

Detaylı bilgi için:

Meslek Komiteleri Müdürlüğü

Aynur Tırnaksız – Aysel Altunyaldız

Tel: 314 37 32 – 34


 

 
 
COPYRIGHTS 2008 ANTALYA FESTIVALS Antalya Tanıtım Vakfına Aittir. (Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved)  
www.antalyafestivals.org internet sitesinde yer alan her türlü etkinlik veya aktivite için bilgiler, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi veya kuruluşlardan temin edilmiş olup, ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı) tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu etkinlik veya aktivitelerde oluşan gecikme ve iptallerde ATAV sorumlu değildir.
Antalya Kadın Müzesi