English
TANITIM | ETKİNLİKLER | FESTİVALLER | SERGİ & FUAR | SİNEMA | TİYATRO | KONSER | GÖSTERİLER | HABERLER
 
 
29.05.2022 Pazar  
 
  ANA SAYFA  | SPONSORLAR  | ARŞİV  | ETKİNLİK MERKEZLERİ  | LİNKLER  | İLETİŞİM   
 
 

Ekle Çıkar  
 

 
H&M Haziran'da İki Büyük Açılışla Antalya'da <<< Geri Dön  
 

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatlarla sunan, dünyanın en sevilen moda markalarından H&M, (Hennes & Mauritz AB.) Antalya’daki üçüncü ve Manavgat’taki ilk mağazasını açacağını duyurdu. Antalya’daki üçüncü mağaza açılışı 23 Haziran Perşembe günü saat 12.00’de Özdilek Park AVM’de gerçekleşecek. Manavgat’taki ilk mağaza açılışı ise 24 Haziran Cuma saat 12.00’de Novada Manavgat AVM’de.

“Türkiye’deki büyümemizde hız kesmiyoruz. Antalya, moda bilinci yüksek, çok önem verdiğimiz bir şehir. Gittikçe artan mağaza sayımızla buradaki modaseverlere en iyi fiyatla sürdürülebilir ve kaliteli ürünlerimizi farklı lokasyonlarımızla sunacağımız için heyecanlıyız.’’ diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner. 

H&M Antalya Özdilek mağazası, 2.000 metre kare satış alanında kadın, erkek ve çocuk için en yeni H&M koleksiyonlarını, en iyi basicleri, spor serisi H&M Sport’u, aksesuar, iç giyim ve gençlerin favorisi Divided’ı sunacak. H&M Antalya’daki üçüncü mağazasının açılışı ile 39 kişiye istihdam sağlanacak.

H&M Manavgat mağazası 2.000 metre kare satış alana sahip olacak ve kadın, erkek ve çocuk için en yeni H&M koleksiyonlarını, en iyi basicleri, spor serisi H&M Sport’u, aksesuar, iç giyim ve gençlerin favorisi Divided’ı sunacak. H&M Manavgat Novada AVM’deki açılışı ile 25 kişiye istihdam sağlanacak. 

Açılış gününe özel yaz fırsatları ve indirimli ürünler Antalya’daki moda severleri bekliyor olacak. Ayrıca erken kalkan kazanır sloganı ile sıraya giren ilk 100 kişi açılış günlerine özel yüzde 20 indirim çeki kazanacak. 

Bu sezon H&M’de kadınlar için rengarenk yaz parçaları yer alıyor. 2016 yaz silüetine etnik desenli mayolar, uçuşan bohem elbiseler, keten gömlekler ve renkli şortlar hakim. 

Erkek için ise tüm parçalar kişisel bir stil yaratmak üzerine. Rahat kullanılacak, maskülen ve modern ürünler, her erkeğin gardrobu için zamansız parçalar yaratmayı hedefliyor. Hem klasik ve şık hem de spor ürünler, yaza özel şort ve gömlekler ile farklı görünümler sunuyor. 

H&M Hakkında

Sürdürülebilir moda ve kaliteyi en iyi fiyatla müşterilerine sunan H&M, 1947 yılında Erlin Persson tarafından İsveç’te kurulmuştur. H&M’de kalite, iş konseptinin çok önemli bir parçasıdır. Dünyada en çok organik pamuk kullanan markalardan biri olan H&M, 61 ülkede 3.900’den fazla mağazaya sahiptir.

H&M kadınlar, erkekler, gençler, çocuklar ve bebekler için geniş ve çeşitli bir giyim yelpazesine sahiptir. H&M, giyim koleksiyonlarını tamamlamak için ayakkabılar, aksesuarlar, kozmetik ve ayrıca genişletilmiş bir spor konsepti sunar. Ürün çeşitleri arasında H&M Home'un ev ürünleri de yer alır. H&M koleksiyonları kendi bünyesinde yer alan 160’dan fazla tasarımcı tarafından hazırlanmakta ve müşterileri şaşırtan, ilham veren ürünler yaratılmaktadır. Her sezon en son moda ürünleri moda severlerle buluşturan marka, mağazalarında her gün yeni ürünler sunmaktadır.a


 

 
 
COPYRIGHTS 2008 ANTALYA FESTIVALS Antalya Tanıtım Vakfına Aittir. (Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved)  
www.antalyafestivals.org internet sitesinde yer alan her türlü etkinlik veya aktivite için bilgiler, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi veya kuruluşlardan temin edilmiş olup, ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı) tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu etkinlik veya aktivitelerde oluşan gecikme ve iptallerde ATAV sorumlu değildir.
Antalya Kadın Müzesi