English
TANITIM | ETKİNLİKLER | FESTİVALLER | SERGİ & FUAR | SİNEMA | TİYATRO | KONSER | GÖSTERİLER | HABERLER
 
 
6.12.2021 Pazartesi  
 
  ANA SAYFA  | SPONSORLAR  | ARŞİV  | ETKİNLİK MERKEZLERİ  | LİNKLER  | İLETİŞİM   
 
 

Ekle Çıkar  
 

 
Alman ve Danimarkalı Blog Yazarları Antalya’da <<< Geri Dön  
 

Almanya ve Danimarka’nın en ünlü blog yazarları, Antalya Destinasyon Tanıtım Projesi kapsamında Antalya’ya geldi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in öncülüğünde, Antalya turizmine yeni pazarlar kazandırmak, farklı dallarda turizm çeşitliliğini sağlamak, yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak ve mevcut durumu daha iyiye götürmek amacıyla başlatılan Antalya Destinasyon Tanıtım Projesi çalışmaları devam ediyor. Avrupa ülkelerine yapılan gezilerin ardından farklı ülkelerden gazeteciler, turizmciler ve bloggerler Antalya’ya gelmeye başladı.
Almanya’nın ve Danimarka’nın önde gelen blog yazarları Antalya’da tatil yaptı. Bloglarında yaşamlarını, deneyimlerini ve düşüncelerini paylaşan ve ülkelerindeki belli bir kitlenin kanaat önderliğini üstlenen blog yazarları 4 günlük bir program dahilinde Antalya’yı tanıma ve gezme fırsatı buldu.
Hayran kaldılar
Ülkelerinin en çok okunan bloggerleri Susan Petrovic www.butterflyfish.de, Janina Westphal www.oh-wunderbar.de, Bethina Arknaes www.danishadventurer.dk , Marlene Donduran www.malsen.dk, Patricia Wons www.moms-blog.de, Büyükşehir Belediyesi tarafından Serik’in Belek Bölgesinde ağırlandı.Yat turuna çıkan, Falezlerin ve Akdeniz’in eşsiz güzelliğine hayran kalan yazarlar aynı zamanda EXPO’nun da konuğu oldu. EXPO alanını gezen ve kulesine çıkan yazarlar, bol bol fotoğraf çekti ve çektirdi. Akvaryumu da ziyaret ederek buradaki binlerce çeşit balığı görme fırsatı elde eden blog yazarları aileleriyle birlikte eğlence dolu günler ve saatler geçirdi.
Antalya’yı anlatacaklar
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ağırladığı Alman ve Danimarkalı blog yazarları, Antalya ile ilgili edindikleri ve izlenimleri şahsi bloglarında anlatacak. www.danishadventurer.dk yazarı Bethina Arknaes, Antalya tatilini ziyaret öncesi sayfasından okuyucularıyla paylaştı.
Son dönemlerde Türkiye’de de yaygınlaşan bir sosyal mecra olan kişisel blog siteleri, büyük kitlelere seslenmekte çok önemli bir rol oynuyor. Hemen her yaştan insanın yazılanları okuduğu, deneyimleri gözlemlediği ve her konu hakkında fikir edindiği bu bloglar birçok kişi tarafından takip ediliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin bu çalışmasıyla; Antalya’yı gezen ve deneyimleyen blog yazarları kişisel bloglarında Antalya’yı anlatarak birçok kişinin Antalya hakkında fikir edinmesini sağlayacak. Gezilerini binlerce takipçileriyle ve bütün internet ağıyla paylaşan yazarlar aynı zamanda şehrin tanıtımına önemli bir katkıda bulunmuş olacak.

 

www.iha.com.tr


 

 
 
COPYRIGHTS 2008 ANTALYA FESTIVALS Antalya Tanıtım Vakfına Aittir. (Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved)  
www.antalyafestivals.org internet sitesinde yer alan her türlü etkinlik veya aktivite için bilgiler, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi veya kuruluşlardan temin edilmiş olup, ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı) tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu etkinlik veya aktivitelerde oluşan gecikme ve iptallerde ATAV sorumlu değildir.
Antalya Kadın Müzesi