English
TANITIM | ETKİNLİKLER | FESTİVALLER | SERGİ & FUAR | SİNEMA | TİYATRO | KONSER | GÖSTERİLER | HABERLER
 
 
6.12.2021 Pazartesi  
 
  ANA SAYFA  | SPONSORLAR  | ARŞİV  | ETKİNLİK MERKEZLERİ  | LİNKLER  | İLETİŞİM   
 
 

Ekle Çıkar  
 

 
Hindistanlı düğün organizatörleri Antalya'ya ya geldi <<< Geri Dön  
 


Dünyanın dört bir yanından düğün ve MICE sektörünün önde gelen temsilcilerini 28 Mayıs- 1 Haziran 2017 tarihlerinde Antalya Rixos Premium Belek’te bir araya getirecek olan ‘Inventum Global Workshop’un basın toplantısı 28 Mayıs Pazar günü gerçekleşti.

Türkiye’nin önde gelen MICE operatörlerinden olan Inventum Global ile Hindistan’ın Etkinlik ve Eğlence Yönetimi Birliği (EEMA) iş birliği ile düzenlenen ve 4 gün sürecek olan ‘Inventum Global Workshop’un detaylı programının paylaşıldığı basın toplantısında Türkiye ve Antalya’nın Hindistan düğün etkinliği sektöründeki önemi vurgulandı. Basın toplantısına Hindistan, Rusya ve Ukrayna’dan basın mensupları da yoğun ilgi gösterdi.

Toplantıda konuşan Inventum Global Yönetici Ortağı Bünyat Özpak, Hindistan'dan 100'ün üzerinde premium düğün acentasının CEO düzeyinde katılım sağlayacağı zirvenin Hindistan ve Türkiye turizm tarihindeki en büyük tanıtma hareketi olacağını söyledi. Zirvenin Hint etkinlik sektörüne Antalya'nın tanıtılması için büyük önem taşıdığını ifade eden Özpak, "Inventum Global Workshop'ta karşılıklı faydalı bir model üzerine inşa edilecek güçlü ve derin bir ortaklığın temelleri atılacak" dedi.

Özpak, zirveye Hindistan'ın önemli acentalarının yanı sıra Rusya ve Ukrayna MICE pazarının yüzde 90'ına hakim en büyük acentalarının katılacağını açıkladı.

EEMA Başkanı Sabbah Joseph de “Türkiye ile ortak kültürel avantajlara sahibiz. Misafirperverlik bunun başında geliyor. Lokasyon, doğal güzelliği ve hizmet kalitesi de çok büyük avantaj. Antalya’da düzenlenecek bu zirveyle de bu bölge cazibe merkezi haline gelecek” dedi.

Rixos Belek Premium Genel Müdürü Özgür Cinkılıç da zirvenin turizme ve Antalya’ya katkısından dolayı büyük destek vermekten mutluluk duyduklarını söyledi. Cinkılıç, ev sahibi oldukları düğünlerde memnuniyetin en üst seviyede olmasına büyük önem verdiklerini belirterek, “Bir Hintlinin hayatındaki en önemli etkinliği düğünü. Bunu unutulmaz kılmak için Türk misafirperverliğini göstermeye büyük özen gösteriyoruz” diye konuştu.

Rixos Hotels ve Türk Hava Yolları'nın ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Inventum Global Workshop, 29 Mayıs Pazartesi günü KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu açılış konuşmalarıyla başlayacak. Zirvede Türkiye’nin en önemli otellerinin dışında, Dubai, Tanzanya, Mauritius, gibi dünyanın önde gelen turizm ülkelerinden de çeşitli zincir oteller ve havayolu şirketleri düğün ve MICE acentaları ile bire bir görüşmeler gerçekleştirmek için stantlarında yerlerini alacak.

 

 


 

 
 
COPYRIGHTS 2008 ANTALYA FESTIVALS Antalya Tanıtım Vakfına Aittir. (Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved)  
www.antalyafestivals.org internet sitesinde yer alan her türlü etkinlik veya aktivite için bilgiler, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi veya kuruluşlardan temin edilmiş olup, ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı) tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu etkinlik veya aktivitelerde oluşan gecikme ve iptallerde ATAV sorumlu değildir.
Antalya Kadın Müzesi