English
TANITIM | ETKİNLİKLER | FESTİVALLER | SERGİ & FUAR | SİNEMA | TİYATRO | KONSER | GÖSTERİLER | HABERLER
 
 
4.12.2021 Cumartesi  
 
  ANA SAYFA  | SPONSORLAR  | ARŞİV  | ETKİNLİK MERKEZLERİ  | LİNKLER  | İLETİŞİM   
 
 

Ekle Çıkar  
 

 
ATAV Başkanı Gül Ege, EXPO Alanında İncelemelerde Bulundu <<< Geri Dön  
 

Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege, Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü Gökhan Karaca’yı EXPO alanında ziyaret etti. Gül Ege, “Antalya Tanıtım Vakfı ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün işbirliği halinde alanın bilinirliğinin korunması için sürdürülebilir projeler hazırlamak adına fikir paylaşımlarında bulunduk” dedi.

ATAV Başkanı Gül Ege, Tarım ve Orman İl Müdürü Gökhan Karaca ve ekibiyle EXPO alanında incelemelerde bulundu ve Karaca’ya 2021 Memleketim Antalya “Toroslar’dan Akdeniz’e Antalya Lezzetleri” takvimini takdim etti.

EXPO Alanının Sürdürülebilirliği Ele Alındı

Başkan Yeliz Gül Ege, “EXPO alanının Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne verilmesinin ardından, ilk olarak İzmir’e atanan eski Müdürümüz Mustafa Özen ve sonrasında Gökhan Karaca öncülüğünde İl Müdürlüğümüz büyük bir çabayla çalıştı ve tüm birimlerini seferber etti. Alanı korumalarının yanı sıra yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan kısımları da düzenledi. Bu anlamda alkışlanmaları gerektiğini düşünüyorum. Tarım ve Orman İl Müdürümüz Gökhan Karaca’yla, EXPO alanında kurulan film setinin gidişatını, gelecek yeni projeleri ve film stüdyosu çalışmasının EXPO’nun geleceği için nasıl kullanılabileceği konularını konuştuk. Aynı zamanda Antalya Tanıtım Vakfı ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün işbirliği halinde alanın bilinirliğinin korunması için sürdürülebilir projeler hazırlamak adına fikir paylaşımlarında bulunduk. Antalya Tanıtım Vakfı, EXPO alanının tanıtımı ile ilgili bugünden itibaren Tarım İl Müdürlüğümüzle daha koordineli çalışacak” dedi.

ATAV’ı EXPO Antalya Alanında Ağırlamaktan Mutlu Olduk

Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege’ye, Expo Antalya alanına ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü Gökhan Karaca, Başkan Gül Ege ile Bin 123 Dönümlük EXPO Antalya’da alan turu gerçekleştirdi. Karaca, “4 yıl önce Çiçek ve Çocuk temasıyla Dünya’ya kapılarını açan EXPO 2016 Antalya alanı 1 Haziran 2018’de İl Müdürlüğümüz bünyesine devrolduktan sonra, hem kentimizin hem de EXPO Antalya alanının kente değer katması açısından birçok etkinlik ve organizasyona ev sahipliği yaptı. EXPO Antalya alanı yaşayan bir alan, her dönümünde onlarca çiçek ve ağaç var, ilk günkü güzelliğiyle alanın bakımını yapıyoruz ve ziyaretçilerin beğenisine sunuyoruz” diye konuştu.

Hollywood, EXPO Antalya’da

Antalya Tarım ve Orman İl Müdürü Gökhan Karaca, Yeliz Gül Ege’ye EXPO alanında çekimleri devam eden filmin çekimleri ve alana kurulan film stüdyosu hakkında da bilgi verdi. Karaca, “Hollywood’un ünlü yönetmeni Guy Ritchie ve ünlü aktör Jason Statham, EXPO Antalya alanında aksiyon filmi Five Eyes’in çekimlerini gerçekleştiriyor. Çok yüksek bütçeli bir organizasyon, ancak kente getirisinin de oldukça yüksek olacağını düşünüyorum. Filmin çekimi esnasında EXPO Antalya alanına herhangi bir zarar verilmeyecek” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
 
COPYRIGHTS 2008 ANTALYA FESTIVALS Antalya Tanıtım Vakfına Aittir. (Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved)  
www.antalyafestivals.org internet sitesinde yer alan her türlü etkinlik veya aktivite için bilgiler, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi veya kuruluşlardan temin edilmiş olup, ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı) tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu etkinlik veya aktivitelerde oluşan gecikme ve iptallerde ATAV sorumlu değildir.
Antalya Kadın Müzesi